Zagęszczanie Metodą Objętościową

1. Rzęsy jedwabne – metoda 1:1

Przedłużanie rzęs niezwykle precyzyjną metodą 1:1 gwarantuje niezwykły efekt wyeksponowania oka oraz wydłużenia rzęs od 30% nawet do 50%! Gwarantuje oszałamiające spojrzenie bez używania mascary, martwienia się o rozmazany makijaż czy tracenia czasu na malowanie przed wyjściem do pracy i na wakacjach.

Podczas zabiegu używane są delikatne jedwabne włókna, przyklejane do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy. Dzięki miękkim włóknom zabieg nie obciąża naturalnych rzęs. Zabieg założenia rzęs trwa około 1,5 godziny. Jest bezpieczny, bezbolesny i niezwykle staranny.

Podczas zabiegu używany jest atestowany klej, nie zostawiający grudek. Zabieg wykonywany jest na płatkach kosmetycznych, a nie na zwykłej taśmie kosmetycznej. Płatki mają właściwości nawilżające i ujędrniające skórę pod oczami. Efekt utrzymuje się ok. 3 tygodnie. Przy pierwszym założeniu każda z klientek otrzymuje szczoteczkę do pielęgnacji rzęs oraz instruktaż jak dbać o rzęsy.

2. Rzęsy z norek – metoda 1:1

Zabieg przedłużania rzęs włoskami norek polega na doklejeniu jednego włoska do każdej naturalnej rzęsy. Rzęsy z włoska norek są niezwykle delikatne i lekkie. Dają oszałamiający, naturalny efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs. Doskonale imitują naturalne rzęsy. Wystylizowane nimi oko wygląda wyraźnie, a zarazem naturalnie. Można zapomnieć o codziennym czasochłonnym malowaniu rzęs, zabieg przedłużenia i zagęszczenia rzęs daje efekt o niebo lepszy niż mascara.

Dzięki delikatności i niezwykłej miękkości rzęs zabieg nie obciąża naturalnych rzęs. Trwa około 1,5 godziny, jest bezpieczny, bezbolesny i niezwykle staranny. Podczas zabiegu używany jest atestowany klej, nie zostawiający grudek. Zabieg wykonywany jest na płatkach kosmetycznych, a nie na zwykłej taśmie kosmetycznej. Płatki mają właściwości nawilżające i ujędrniające skórę pod oczami. Efekt utrzymuje się ok. 3 tygodnie.

Przy pierwszym założeniu każda z klientek otrzymuje szczoteczkę do pielęgnacji rzęs oraz instruktaż jak dbać o rzęsy.

3. Rzęsy z norek – metoda objętościowa 3D – NOWOŚĆ!

Metoda objętościowa zrewolucjonizowała przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Daje efekt pięknych, niezwykle gęstych rzęs i oszałamiającego spojrzenia. Zabieg polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy kilku niezwykle lekkich, supercienkich i delikatnych rzęs z włoska norki.

Rzęsy, których używa się do metod objętościowych różnią się od tych używanych do metody 1:1. Są zdecydowanie lżejsze i różnią się sprężystością, są zdecydowanie mniej wyczuwalne na oku. To luksusowy zabieg który zachwyci każdą kobietę. Zabieg daje niesamowity efekt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Podczas zabiegu używany jest atestowany klej, nie zostawiający grudek. Zabieg wykonywany jest na płatkach kosmetycznych, a nie na zwykłej taśmie kosmetycznej. Płatki mają właściwości nawilżające i ujędrniające skórę pod oczami. Zabieg trwa około 2 godzin. Jest bezpieczny, bezbolesny i niezwykle staranny. Efekt utrzymuje się ok. 3 tygodnie. Przy pierwszym założeniu każda z klientek otrzymuje szczoteczkę do pielęgnacji rzęs oraz instruktaż jak dbać o rzęsy.

4. Założenie kępek

Zabieg polega na doklejenie kępek w kilku miejscach łuku rzęs, szczególnie w kącikach oka. Kępki delikatnie zagęszczają naturalną objętość rzęs. Podczas zabiegu używany jest atestowany klej, nie zostawiającym grudek. Zabieg wykonywany jest na płatkach kosmetycznych, a nie na zwykłeś taśmie kosmetycznej. Płatki mają właściwości nawilżające i ujędrniające skórę pod oczami.

Kontakt

Salon Urody Abacosun

Gdynia ul. Olsztyńska 1

tel.: 881 700 199