Żelazko Antycellulitowe

Żelazko Antycellulitowe powstało z myślą o modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu i drenażu limfatycznego. Działanie urządzenia wykorzystuje 3 technologie: masaż próżniowy, prądy TENS oraz chromorewitalizację.

Masaż próżniowy dzięki podciśnieniu zasysa fałd skóry i dokładnie go rozmasowuje. Masaż  rozbija twarde złogi cellulitu i komórek tłuszczowych. Zabieg usprawnia pracę układu limfatycznego, dzięki czemu wpływa na detoksykację organizmu poprzez przyspieszenie przepływu płynów w węzłach chłonnych. Ponadto, przyspiesza krążenie krwi w skórze, dzięki czemu komórki są bardziej odżywione.

Zastosowanie elektrostymulacji TENS w żelazku antycellulitowym wzmacnia mięśnie, poprawia ich ukrwienie oraz przywraca sprężystość skórze. Technologia ta jest od lat z powodzeniem stosowana w kosmetyce jako metoda liftingu, poprawienia elastyczności i wygładzenia skóry. Ponadto, jest pomocna w procesie zmniejszania objawów cellulitu.

Chromorewitalizacja, to wykorzystanie światła o długości fali od 480-640nm. Odpowiednia długość fali świetlnej w sposób selektywny oddziałuję na naszą skórę i organizm, np. światło czerwone stymuluję przepływ krwi w skórze, pobudzając jej metabolizm i odżywienie. To światło doskonale sprawdza się w redukcji cellulitu. Żelazko umożliwia wykorzystanie 7 różnych kolorów terapeutycznych w zależności od potrzeb klienta (do wyboru są kolory: czerwony, zielony, fioletowy, turkusowy, niebieski, pomarańczowy, biały).

Efekty: wymodelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, redukcja obrzęków, synteza kolagenu i elastyny, ujędrnienie skóry i lepsze jej napięcie, stymulacja systemu limfatycznego, działanie oczyszczające organizm.

Już po 1 zabiegu możemy zaobserwować pierwsze efekty. Skóra jest zaróżowiona, wygładzona i bardziej napięta, a cellulit mniej widoczny. Dla uzyskania pełnego i trwałego efektu zaleca się wykonanie serii 10-15 masaży 1-2 razy w tygodniu.

Żelazko Antycellulitowe jest niezbędnym masażem przy zabiegu kriolipolizy, pozwalając organizmowi szybciej usunąć z organizmu zbędne metabolity, powstałe na skutek zniszczenia komórek tłuszczowych.

Żelazko Antycellulitowe, ze względu na swoje lecznicze właściwości jest doskonałym uzupełnieniem niemalże każdego zabiegu na ciało!

Kontakt

Salon Urody Abacosun

Gdynia ul. Olsztyńska 1

tel.: 881 700 199