Żelazko Przeciwzmarszczkowe

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.

Jednym z zabiegów który powoduje wzmacnianie mięśni twarzy jest zabieg z użyciem żelazka przeciwzmarszczkowego, Jest ono wyposażone w unikalną pompę VacuElectro, która wykorzystuje masaż próżniowy vacum i wspomagającą stymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch skutecznych metod gwarantuje uzyskanie znacznie lepszych efektów w krótkim czasie. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu.

Efekty tego zabiegu to: wygładzenie skóry, zmniejszenie zmarszczek, działanie liftingujące, wzmocnienie, regeneracja i poprawa ukrwienia mięśni, pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych, zwiększenie masy mięśniowej polepszaenie napięcie skóry, poprawa kolorytu i stanu skóry, stymulacja cyrkulacji krwi oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek skóry i mięśni, poprawa ukrwienia polepszenie wchłaniania stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych.

Żelazko przeciwzmarszczkowe pozwala wykonać precyzyjny masaż próżniowy i vacupresurę, która polega na pobudzeniu receptorów za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, przez co wzrasta także ukrwienie odpowiadających danym receptorom organów.

Kontakt

Salon Urody Abacosun

Gdynia ul. Olsztyńska 1

tel.: 881 700 199