Fale Radiowe

Fale radiowe RF (Thermolifting RF) to nowoczesny, w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który skutecznie redukuje zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych.

Jak to możliwe, że fale radiowe RF zapewniają aż tak szerokie spektrum działania? Co sprawia, że Thermolifting RF jest aż tak skuteczny? Odpowiedź nie jest skomplikowana.

Co to jest Thermolifting RF?

Thermolifting RF to zabieg, podczas którego wykorzystuje się właściwości fal radiowych RF. Fale wnikając w strukturę skóry na głębokość 2 cm, nagrzewając tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe. Temperatura sprawia, że komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się "podciągając" zwiotczałą skórę.

Fale radiowe RF - zabiegi na ramiona, brzuch, piersi & okolice ud

Fale radiowe RF docierając do głębokich warstw skóry i adipocytów (czyli komórek tłuszczowych) przyspieszają wewnątrzkomórkowe procesy metaboliczne oraz aktywizują wydzielanie kwasów tłuszczowych. Tłuszcz, który przedostaje się do przestrzeni międzykomórkowej, a następnie do układu krwionośnego jest trawiony i wydalany poza organizm. Ten prosty mechanizm sprawia, że Thermolifting RF skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz podnosi i uelastycznia piersi.

Czy Fale radiowe RF są bezpieczne?

Jak najbardziej tak. Co więcej Thermolifting (nazywany jest liftingiem bez skalpela) to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny.

W trakcie wykonywania Thermoliftingu osoba wykonująca zabieg na bieżąco weryfikuje odczucia klientki pytając, czy temperatura nie jest zbyt wysoka oraz kontroluje czas, aby oddziaływanie fal radiowych RF skoncentrowanych w jednej okolicy nie przekraczało 20 minut.

Przeciwwskazania do zabiegu Thermoliftingu RF: choroby nowotworowe, poważne choroby zakaźne (gruźlica), nie stosować w okolicach ośrodków wzrostu kości (gdy wzrost kości nie został zakończony), rozrusznik serca, ostre zapalenie stawów i kości, mplanty - wszelkiego typu metalowe implanty w ciele, ciąża, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach, wszczepione urządzenie do neurostymulacji, przerwanie ciągłości skóry, złote nici

Ile zabiegów Thermoliftingu RF należy wykonać?

Efekty widoczne są już po pierwszym Thermoliftingu RF. Nie mniej jednak, aby uzyskać trwałe rezultaty, zabiegi falami radiowymi RF należy powtarzać w seriach (od 6 do 12 zabiegów), w cyklu tygodniowym.

Fale radiowe RF dają następujące efekty: likwidacja zwiotczeń - lifting twarzy, szyi i dekoltu, poprawa napięcia skóry, poprawa owalu twarzy - likwidację tzw „chomików", obkurczenie zwisającego podbródka, złagodzenie fałdów nosowo - wargowych, uniesienie opadających powiek górnych, wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek, poprawa krążenia krwi - lepsze odżywienie tkanek, poprawa krążenia limfy, odprężenie mięśni twarzy, pobudza fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych, zwiększa metabolizm komórek i usuwa wolne rodniki, ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, pośladki), redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej i cellulitu,wyszczuplenie i wymodelowanie ciała.

Kontakt

Salon Urody Abacosun

Gdynia ul. Olsztyńska 1

tel.: 881 700 199