Fale Radiowe

Fale radiowe RF (Thermolifting RF) to nowoczesny, w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który skutecznie redukuje zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych. Jak to możliwe, że fale radiowe RF zapewniają aż tak szerokie spektrum działania? Co sprawia, że Thermolifting RF jest aż tak skuteczny? Odpowiedź nie jest skomplikowana.

Co to jest Thermolifting RF?

Thermolifting RF to zabieg, podczas którego wykorzystuje się właściwości fal radiowych RF. Fale wnikając w strukturę skóry na głębokość 2 cm, nagrzewają komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe.Temperatura sprawia, że komórki tłuszczowe wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się "podciągając" zwiotczałą skórę. Działanie fal radiowych RF to aktywna stymulacja procesu syntezy włókien kolagenowych oraz ich regeneracja. Fale aktywizują ponadto fibroblasty do większej produkcji kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu zyskuje się efekt wypełnienia zmarszczek i naturalnych ubytków dermatologicznych.

Widocznym skutkiem oddziaływania fal radiowych RF na tkanki to zwiększenie  się gęstości, napięcia, elastyczności oraz kolorytu skóry.

Kontakt

Salon Urody Abacosun

Gdynia ul. Olsztyńska 1

tel.: 881 700 199